Отборите на Пирин Благоевград и Хебър завършиха наравно 1:1 в последния мач от 24-ия кръг в efbet Лига.

Двубоят се изигра на стадион "Христо Ботев“ в Благоевград.

Гостите от Пазарджик играха от 29-ата минута с десет души, след като френският полузащитник Йоан Н'Зи си изкара втори жълт и червен картон. Първото си официално предупреждение халфът получи в 18-ата минута.

Гол на резервата Атанас Кабов в 72-ата минута донесе точката за Хебър. Юношата на Левски се появи на терена за Хебър в 60-ата минута заедно с Шейк Диаманка, който изработи попадението.

Пирин поведе още през първата част, като точен бе Христо Попадийн в 36-ата минута след асистенция на украинеца Данило Полонский.

Разликата между двата отбора в класирането остава 3 точки. Хебър е на 13-ата позиция, докато Пирин са на 14-ото място.