Локомотив (Пловдив) продължава със страхотните си игри от началото на сезона.

Играчите на треньора Александър Томаш постигнаха шестия си успех в efbet Лига за сезона, след като в двубой от 7-ия шампионатен кръг победиха като гости Хебър в Пазарджик с 4:3.

Двата тима направиха истинско голово шоу, като всички попадения паднаха още до почивката.

Бразилецът Джовани откри резултата още в 3-ата минута, давайки преднина на гостите. Той вкара след асистенция на Георги Минчев.

В 11-ата минута Георги Николов възстанови равенството, а седем минути по-късно  се възползва перфектно от асистенция на сина на треньора Любослав Пенев – Николас и даде преднина на Хебър за 2:1.

Гостите отговориха в 25-ата минута с гол на Калоян Костов и асистенция на Димитър Илиев.

Бабакар Дионе  в 38-ата минута направи резултата 3:2 за Локомотив.

В 44-ата минута Георги Николов стигна до хеттрика си в мача за 3:3.

Крайното 4:3 оформи в добавеното време на първата част Ефе Али.

За Хебър това е втора загуба за сезона, като преди останалите мачове от кръга тимът е на четвърто място в класирането.