Получи се мач, благодарение на двата отбора, които се постараха да направят едно зрелище за неутралния зрител. Така бе, докато не се намеси един човек или по-скоро няколко хора. Там вече мачът се развали, отиде на нерви. Това заяви след равенството на тима си срещу Черно море треньорът на лидера в efbet Лига Локомотив (Пловдив) Александър Томаш.

Черно море и Локомотив (Пловдив) завършиха във Варна наравно 2:2 в мач от 13-ия кръг в efbet Лига.

"Бяхме отборът, който не се огъна, въпреки пресата, която налагаше Черно море – анализира двубоя Томаш. - Много добре познавам отбора, познавам и треньора, и знам по какъв начин играят, и съм много горд с моите футболисти, че показаха смелост – това, което исках от тях, през по голямата част от мача. Не се огънахме и се опитахме да играем футбола, който ние искаме да играем. На тази база мисля, че в мача можеше да приключи всичко в началото на второто полувреме, когато създадохме две ситуации да отбележим трети гол и да приключим противника. След това става доста трудно срещу отбор като Черно море, а да играеш с двама души по-малко е много трудно. С оглед на играта съм съгласен, че абсолютно заслужено двата отбора са в челото на временното класиране, но явно и ние, и Черно море се намесваме някъде, където някои хора не искат, и става интересно. Не знам до колко ще издържим ние. Днес пет човека изгарят за следващия мач. Футболът е мъжка игра с единоборства, Черно море е отбор, който обича да играе с единоборства, ние също не отстъпихме, но… няма да коментирам неща, които не искам. Знам, че ни трябва много работа, видя се, че както казах – ако бяхме затворили мача с трети гол, показва вече израстване, класа, показва, че можеш да надграждаш. Тези две ситуации са много важни, все пак футболът е игра на голове. Да, хубаво е да притежаваш топката, да се опитваш да я изнасяш, но все пак целта е да отбележиш един гол повече от противника".