По-добрият отбор днес победи. Владееха инициативата и топката. Това коментира след загубата на Славия от Лудогорец помощник-треньорът на "белите“ Мартин Кушев.
"Момчетата дадоха всичко от себе си, имахме план на действие – коментира още асистентът на Златомир Загорчич. - Искахме да има агресия в нашата игра, но това не се получи днес“.
Мартин Кушев посочи силните индивидуалности в редиците на Лудогорец.
"Точно това ни костваше загубата – заяви той. - Стояхме добре, борихме се. Имахме тактическа грешка отзад, а те не прощават в такива ситуации. Искахме да сме компактни и се надявахме на изненада. Целият отбор хвърли много сили, но ни липсваше агресия. Отсъствието на Галин Иванов е ясно, че ще повлияе. Имаме и други проблеми с групата, но това си е наш проблем. Не гледаме назад, гледаме само напред“.




20:13 / 02.11.2023
1505










