С гол на Марселино Кареасо в 49-ата минута ЦСКА-София победи като гост Етър с 1:0 в отложен мач от 3-ия кръг в  мач от 3-ия кръг в efbet Лига.

"Червените“ успяха да устискат успеха, след като от 60-ата минута играха с десет души, след като Амос Юга получи директен червен картон.

Домакините заслужаваха най-малко точката от мача.

През първата част Етър бе по-добрият тим на терена, а след почивката и спорни отсъждания на съдията Ивелин Занев и помощниците му не позволиха на домакините да стигнат поне до равенството.

В първата минута на добавеното време на мача гол за Етър на Ивайло Димитров дискусионно бе отменен след намеса на системата ВАР заради засада.

След деветата си победа за сезона ЦСКА-София се изкачи до второто място в класирането, като е с равни точки с лидера Черно море.