Трябваше днес да победим. Такива мачове се печелят. Това коментира треньорът на Крумовград Неманя Миланович след равенството на отбора си срещу Етър.

Крумовград и Етър завършиха наравно 0:0 в мач от 14-ия кръг в efbet Лига.

"Контролирахме мача от началото – не скри разочарованието си от изпусната победа наставникът на Крумовград. - През първата част не създадохме чисти възможности, но бяхме пред наказателното поле на противника. Можеше да отиграем някои ситуации по-добре. Не започнахме по същия начин второто полувреме. Етър влезе в мача и имаше възможности да контраатакува. След 25 минути отново дпоехме контрола върху двубоя. Опитахме да отбележим гол, но и противникът игра добре в дефанзивен план и не ни позволи да създадем добри възможности. Оттук нататък нашата концентрация е за следващия ни мач срещу Славия. Мога само да поздравя Етър за този силен мач в дефанзивен план. Всеки мач е труден. Победихме Ботев Враца само с 1:0, но и това е достатъчно. Днес просто не успяхме да отбележим. Очакват ни тежки двубои след Славия. Трябва да играем умно, няма значение дали Славия е в подем или криза. Те ще направят всичко възможно да се издигнат нагоре. Ще се опитаме да се възстановим и да стигнем до положителен резултат".