Берое и Левски завършиха наравно 1:1 първото полувреме на мач от 15-ия кръг в efbet Лига.

Аржентинският нападател Джани Тоума в 5-ата минута даде преднина на домакините. Той бе изведен отлично от Вини Трибуле, като се справи с неориентираните бранители на Левски и елегантно пусна топката край излезлия да го посрещне Николай Михайлов.

Отборът на Левски, който е без най-добрия си играч Уелтон, който е контузен, веднага пое инициативата и създаде няколко добри положения за гол, които обаче не успяха да завършат резултатно Рикардиньо и Цунами.

Логичното се случи в добавеното време на първата част, когато след разбъркване в наказателното поле на Берое Кристиан Димитров бе най-съобразителен и изравни резултата с асистенция на Рикардиньо.