Отборите на Черно море и Локомотив (Пловдив) завършиха наравно 2:2 в уникално голово шоу на стадион "Тича“ във Варна с два червени картона за гостите.

Попадение за Черно море, за 3:2 в 11-ата минута на добавеното време на мача, на Алекс Фернандес дискусионно бе отменено заради засада.

"Моряците“ успяха да стигнат до точката с гол на Живко Атанасов в петата минута на допълнителното време на двубоя.

Ветеранът Даниел Димов откри резултата в 39-ата минута.

Гостите шокираха играчите на Илиан Илиев в самия край на първото полувреме, като Евандро изравни във втората минута на допълнителното време, а в четвъртата на продължението отново той направи 2:1 за Локомотив.

В 75-ата минута гостите от Локомотив оставана с десет човека на терена, след като колумбиеца Хорхе Сегура получи втори жълт и червен картон.

В 80-ата минута с втори жълт картон от игра бе отстранен и Евандро.

След третото си равенство за сезона Локомотив остава на върха в класирането, като запазва точката си преднина пред Черно море, които са втори. ЦСКА-София е трети, като е на пет точки от лидера Локомотив и с мач по-малко.