Отборът на ЦСКА 1948 постигна втора поредна победа в efbet Лига. В мач от 7-ия кръг на футболния шампионат "червените“ победиха като гости Славия с 2:0.

Това е и втора поредна победа за ЦСКА 1948 под ръководството на треньора Николай Панайотов.

Тимът на Славия регистрира трета поредна загуба в първенството, като играчите на Хосе Мария Бакеро нямат победа вече в пети двубой от първенството.

На стадион "Александър Шаламанов“ в столицата ЦСКА 1948 имаше превъзходство през целия мач.

Бирсен Карагарен откри резултата с гол в 13-ата минута. Той довкара избитата от вратаря на Славия Николай Кръстев топка след бомбен шут на Фуртадо.

Камерунският нападател Ванкевай Рууни удвои преднината на гостите в 30-ата минута, оформяйки крайното 2:0 за ЦСКА 1948.

След четвъртата си победа за сезона ЦСКА 1948 е на трето място в класирането, като изостава с четири точки от втория Черно море, но е и с мач по-малко.

Славия регистрира четвърта загуба за сезона, като тимът има само един спечелен мач и е на 14-ото място в класирането и с мач по-малко.