ЦСКА-София и шампионът Лудогорец играят при резултат 0:0 в последен мач на стадион "Българския армия“ в сегашния му вид.

Гостите отправиха едно единствено положение в рамките на някоя от двете врати. Това се случи в 7-ата минута когато Бърнард Текпетей стреля силно от фал, но вратарят на "армейците" Густаво Бусато изби.

От утре – 11-и декември, трябва да започне поетапно събаряне на старото съоръжение, след което ще бъде изградено ново, изцяло покрито. То ще бъде с модерна визия.

В класирането преди мача, който е част от 20-ия кръг на Първа лига ЦСКА-София са втори във временното подреждане с 42 точки, на 3 зад зимния шампион Черно море. Дори при успех днес, "армейците" няма да изместят варненци, тъй като в пряката среща "моряците" стигнаха до 1:1 в София.

Лудогорец са трети, но с мач по-малко и 39 точки.