Ботев Пловдив информира своите фенове, че трибуни "Юг" и "Север" на новия ст. "Христо Ботев" в Пловдив ще бъдат отворени за предстоящите два мача на "жълто-черните".
"Уважаеми Ботевисти,
Информираме Ви, че след направения оглед от страна на Община Пловдив, ПФК Ботев ще може да използва трибуните Север и ЮГ за предстоящите два домакински двубоя срещу Пирин (тази събота) и срещу състава на Хебър (Пазарджик) на 10-ти декември.
В онлайн портала за билети https://kolezha.bg, както и на място, ще можете да закупите от ДНЕС пропуски и за двата сектора - Север и ЮГ“.



14:48 / 24.11.2023
900










