Шефилд Юнайтед и Челси приключиха 2:2 в 31-ия кръг на Премиър лийг. Мачът бе на стадион "Брамъл Лейн".

39-годишният централен защитник на "сините" Тиаго Силва откри в 11-та минута, когато бе намерен от халфа Конър Галагър. Бранителят Джейдън Богъл изравни в 32-та, благодарение на асистенция от нидерландския полузащитник Густаво ХамерНони Мадуеке даде преднина на столичани в 66-та минута чрез подаване от английския национал Коул Палмър. Шотландският нападател на домакините Оливър МакБърни оформи крайния резултат в третата минута от добавеното време, а пасът бе на Камерън Арчър.

"Остриетата" остават на последното 20-о място с 16 точки. "Сините" са 9-и с 44. Преди 3 вечери възпитаниците на Маурисио Почетино победиха Манчестър Юнайтед вкъщи с 4:3, след като изоставаха с 2:3 в допълнителното време на втората част.