Отборите на Бърнли и Уулвърхемптън не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в мач от междинния, 31-и кръг във Висшата лига на Англия.

На стадион "Търф Мур“ в Бърнли головете паднаха до почивката.

Якоб Бруун Ларсен в 37-ата минута даде преднина на домакините след асистенция на Дара О'Шей.

В третата минута на добавеното време на полувремето алжирският бранител Райън Аит-Нури възстанови равенството, възползвайки се от подаване на Пабло Сарабия.

През втората част до нови попадения така и не се стигна, като повече за изпуснатата победа могат да съжаляват домакините.

След 7-ото си равенство за сезона и второ поредно Бърнли е на предпоследното, 19-о място в класирането, на 3 точки зад 18-ия Лутън, но и с мач повече и на 6 от намиращия се на спасителното 17-о място Нотингам.

Уулвърхемптън регистрира 6-о равенство за сезона, като отборът е на 10-ата позиция в подреждането.