Брентфорд и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 гост в последната съботна среща от 30-ия кръг на Премиър лийг. Тя бе на стадион "Къмюнити".

Домакините от Лондон удариха 4 греди. Освен това в 73-та минута гол на нападателя Айвън Тони бе отменен с ВАР заради засада. Централният защитник на гостите Рафаел Варан напусна терена на почивката заради контузия и бе заменен от Хари Магуайър. Английският полузащитник на 20-кратните шампиони Мейсън Маунт откри в 6-ата минута от добавеното време след подаване от бразилския халф Каземиро. 3 по-късно норвежкият бранител Кростофер Айер оформи крайния резултат, когато бе намерен от Айвън Тони.

"Пчеличките" са 15-и с 27 точки, а "червените дяволи" са 6-и с 48. По-рано през сезона на 7 октомври Юнайтед спечели с 2:1 у дома срещу днешния си съперник в осмия кръг от първенството.