Фулъм води с класическото 3:0 на Уест Хем на полувремето в среща от 16-ия кръг на Висшата лига на Англия по футбол.

Мачът на стадион "Крейвън Котидж" в Лондон започна с явен превес на домакините, които отбелязаха цели 3 попадения.

Резултатът откри мексиканецът Раул Хименес в 22-ата минута, а само 9 по-късно Вилиан покачи за 2:0.

В 41-ата Тосин Адарабиойо направи резултатът класически след асистенция на Андреаш Перейра.

Шампионът Манчестър Сити продължава да буксува. Тимът е на път да запише 5-и мач без успех в Англия. "Гражданите" играят при резултат 0:1 за новака Лутън на полувремето. Голът отбеляза Илайджа Адебайо във втората минута на добавеното от съдията време на първата част.

Друг гранд - Челси и Евъртън не могат също да си отбележат гол след първите 45 минути на техния двубой.