Челси победи по изключително драматичен начин Манчестър Юнайтед с 4:3 в двубой от 31-ия кръг на английската Висша лига, игран на стадион "Стамфорд Бридж".

"Сините" от Лондон дръпнаха в резултата още в началото на мача, след като Конър Галахър (4') успя да се разпише, а Коул Палмър (19') удвои от дузпа. До края на полувремето обаче "червените дяволи" възстановиха равенството, благодарение на Алехандро Гарначо (34') и Бруно Фернандеш (39'). Към средата на втората част Гарначо (67') отбеляза втория си гол в срещата. Драмата беше пълна, след като в добавеното време на срещата домакините получиха правото да изпълнят дузпа, която Палмър (90+10') реализира. Секунди след това отново той отбеляза победното попадение за лондончани.

Така Манчестър Юнайтед се намира на шестото място в класирането на първенството с актив от 48 точки, с 9 по-малко от петия Тотнъм. Челси е на 10-ата позиция с 43.