Манчестър Сити допусна първа загуба в английската Висша лига от началото на сезона и второ поредно поражение през тази седмица, след като днес отстъпи с 1:2 на Уулвърхамптън на "Молиню“ в двубой от седмия кръг.

Резултатът бе открит след автогол на Рубен Диаш в 13-ата минута. Хулиан Алварес изравни в 58-ата минута след перфектно изпълнение на пряк свободен удар, но Хий-Чан Хуан донесе победата на домакините 66-ата минута.

Другият отбор в града от Западна Англия - Манчестър Юнайтед също допусна загуба. Тимът отстъпи с 0:1 от Кристъл Палас на "Олд Трафорд".

Единственото попадение в двубоя бе дело на централния бранител на гостите Йоаким Андерсен, който се разписа през първата част и донесе успеха на своя тим. Това бе четвърта загуба за домакините в седем двубоя от началото на сезона.