Нотингам Форест победи Манчестър Юнайтед с 2:1 като домакин в мач от 20-ия кръг на английската Висша лига.

"Червените дяволи" не успяха да вземат инициативата срещу един от най-слабите отбори в шампионата и създадоха твърде малко в предни позиции.

Домакините откриха чрез Николас Домингес в 64-ата минута. След груба грешка в защита обаче позволиха на Гарначо да изведе Маркъс Рашфорд, който възстанови паритета в 78-ата.

Така се стигна до 82-ата минута, когато Морган Гибс-Уайт наказа за втори път Манчестър Юнайтед и оформи крайното 2:1 с удар от дистанция.

Британският колос регистрира немислимата девета загуба след 20 мача и остава на седмо място с актив от 31 точки. Нотингам пък вече има 20 пункта и се изкачи до 15-а позиция.