Уест Хем посреща Челси в двубой от втория кръг на английската Висша лига. Срещата на на "Лондон Стейдиъм" започва в 20:30 часа.

Челси започна новата си ера под ръководството на Маурисио Почетино с равенство 1:1 с Ливърпул и може да успее да запише първа победа под ръководството на бившия треньор на Тотнъм и ПСЖ, когато се изправи срещу Уест Хем в неделя. "Чуковете“ направиха равенство 1:1 срещу Борнемут в първия кръг и сега ще търсят по-добро представяне.

В първия кръг Уест Хем не бе далеч от това да стартира с три точки. Тимът гостуваше на Борнемут и в равностоен мач успя пръв да излезе напред с попадение в 51 минута. След това попадение обаче "Чуковете“ се прибраха дълбоко в своята половина и позволиха на "Черешките“ да установят сериозен натиск с единадесет удара и шест корнера за само полувреме игра. Логично това доведе и до изравняване на резултата в 82 минута.