Нотингам Форест приема Манчестър Юнайтед в двубой от 20-ия кръг в английската Висша лига. Срещата на стадион "Сити Граунд" започва в 19:30 часа.

Въпросното съоръжение бе крепост през миналия сезон и домакините ще бъдат решени да изнесат шоу за своите фенове в последния си мач за годината.

Форест се надява да вземе нещо от предстоящия мач. Нотингам се разписа в три от последните си четири двубоя, което вещае сериозна вероятност за повечко голове днес.

Въпреки всичките разочарования от началото на сезона, Манчестър Юнайтед се движи шести и на практика на крехка дистанция от Топ 4. На Боксинг дей тимът посрещна Астън Вила и не видяхме нищо по-различно от "червените дяволи“ от обичайното в последно време.

В 26 минута те вече изоставаха с 0:2 и двубоят си отиваше към лесни три точки в полза на "Виланите“. След почивката обаче играчите на Манчестър Юнайтед демонстрираха характер и сътвориха може би обрата на сезона, печелейки срещата с 3:2.