Кристъл Палас спечели с 3:1 срещу Брентфорд в 20-ия кръг на Премиър лийг. Срещата се проведе на стадион "Селхърст Парк".

Нападателят на гостите Кийн Люис-Потър откри във втората минута след пас на датския бранител Мадс Рурслеу Расмусен. Френският полузащитник Майкъл Олисе изравни в 14-та, когато бе намерен от ганайският стрелец Джордан Аю. Халфът Еберичи Езе даде преднина на домакините в 39-та минута, благодарение на асистенция от защитника Тайрик Мичъл Мичъл, а Олисе оформи крайния резултат в 58-та след подаване на Марк Гехи.

Възпитаниците на Рой Ходжсън постигнаха първа победа от 9 мача насам. Последният им успех бе на 4 ноември с 2:0 при гостуването на новака Бърнли. Палас изпревари Брентфорд и е 13-и с 21 точки. "Пчеличките" остават с 19 и са 15-и.