Крумовград и Пирин Благоевград завършиха наравно 2:2 в двубой от 25-ия кръг на Първа лига, игран на футболен комплекс "Никола Щерев - Старика" в Коматево.

Бразилският нападател на домакините Диего Рапозо откри в осмата минута, а 3 по-късно защитникът Джунейт Али удвои. В четвъртата минута от добавеното време 22-годишният халф Андрей Йорданов намали от наказателен удар в долния ляв ъгъл на вратаря Янко Георгиев. "Орлетата" все пак стигнаха до точката, след като Венцислав Бенгюзов (83') успя да се разпише.

Така Крумовград оставва непобеден тази година, но продължава да бъде на осмото място в класирането на първенството с 38 точки. Тимът обаче успя да се изравни със седмия Арда, който след броени минути ще се изправи срещу Хебър Пазарджик. Пирин продължава битката за оцеляване. Тимът е на 14-а позиция с 22 точки.