Берое е домакин на Крумовград в последния мач от четвъртия кръг в efbet Лига. Двубоят на стадион "Берое" в Стара Загора ще започне в 21:15 часа.

Заралии стартираха силно новия сезон с победи над Пирин (Благоевград) и Арда, но бяха свалени на земята от Хебър. Играчите на Густаво Араголаса загубиха визитата си в Пазарджик с 0:1 в миналия кръг.

Крумовград оставя добри впечатления в изиграните си три мача до тук, но все пак е един от основните заподозрени за изпадане. В последния кръг футболистите на Неманя Миланович изиграха страхотно първо полувреме и могат да съжаляват, че нямаха аванс срещу Черно море на почивката. След паузата обаче "Моряците“ определено бяха по-стабилният и класен тим на терена и заслужено спечелиха трите точки с резултат от 3:1.