ЦСКА и Етър се оттеглиха на полувремето при резултат 0:0 в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион "Българска армия".

В 15-ата минуа "виолетовите“ останаха с човек по-малко, след като Георги Александров получи директен червен картон.

Въпреки това гостите можеха да открият резултата в 28-ата минута. Мартин Тошев излезе фронтално срещу Густаво Бусато след грешка на Браян Кордоба, но стражът на "червените" изби удара, който рикошира в дясната греда и се върна към точката за изпълнение на дузпа. Последва добавка на Шахредин Букхолда в аут.

Като цяло играчите на двата отбора са много затруднени при разгръщането на играта си, заради обилния снеговалеж, който изцяло затрупа терена на "Армията". Поради тази причина ВАР не може да бъде калибриран така, че да се намесва при засади. Така решенията за нередовна позиция ще бъдат само на асистент-съдиите.