Отборът на Берое Стара Загора победи дебютанта в Първа лига Крумовград с 2:0 в последната среща от четвъртия кръг на българското първенство. Вини Трибуле продължи с отличното си представяне, реализирайки четвъртия си гол от началото на сезона.

Френският нападател на Берое вече подобри голмайсторското си постижение в Първа лига от миналия сезон. Едно от многото нови попълнения на домакините Франческо Селесте пропусна дузпа в края на първото полувреме.

След отразяването на удара му от Янко Георгиев последва корнер, след който обаче Александър Колев си отбеляза автогол.

Така в добавеното време на първото полувреме беше оформен крайния резултат. През втората част Крумовград не успя да се върне в срещата и записа третата си поредна загуба в първенство и тимът остава само с три точки, които спечели в първия кръг срещу Лудогорец.