Локомотив София приема тима на Пирин (Благоевград) в среща от четвъртия кръг на Първа лига.

Мачът на стадион "Локомотив" в столицата започва в 21:15 часа.

Срещата в кватал "Надежда" ще бъде ръководена от Владимир Вълков.

Домакините се намират на 11-о място в класирането с актив от 3 точки от 3 мача. Тимът, воден от Станислав Генчев, обаче е в серия от 2 поредни загуби - срещу Локомотив (Пловдив) с 2:4 и Левски 0:6.

"Железничарите" са отборът, инкасирал най-много голове от старта на новия сезон в Първа лига.

Пирин се намират на предпоследното 15-о място с едва 1 точка от 3 мача. За последно те завършиха 0:0 с тима на Ботев (Пловдив) като домакини. Благоевградчани ще могат да разчитат на завърналия се Станислав Костов, който за последно беше част от Локомотив София.

През миналия сезон двата тима се срещнаха два пъти като и в двата случая столичани стигнаха до победата след 1:0 в Благоевград и 2:0 в София.