Вратарят на Арда - Анатолий Господинов заяви след равенството срещу Левски (0:0), че двата отбора са били прекалено предпазливи по време на отложения мач от седмия кръг на efbet Лига.

"Смятам, че в защита се справихме добре, обаче в атака – нищо. Закономерно 0:0, даже Левски имаше повече чисти ситуации. Трябва да бъдем доволни от равенството.

Особено през първото полувреме двата отбора се надхитряхме и всеки се пазеше от фатални грешки. През второто полувреме се отвори играта. Ние имахме проблем в последното подаване. Не знам защо така се получи. Направихме два добри мача с ЦСКА и Лудогорец и трябваше повече да покажем. Но точката си е точка срещу Левски.

Има израстване в Арда, надиграваме се с топ отборите. Въпрос на време е да спечелим някой такъв мач, за да разберем, че можем да побеждаваме и топ отборите. Надявам се да не загубим във Варна, но излизаме за трите точки. В такива мачове нямаш нужда от допълнителна мотивация“, каза Господинов.