ЦСКА 1948 гостува на Крумовград в последен двубой от петия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Никола Щерев" в Коматево започва в 21:15 часа.

В изминалите срещи домакините показват нелошо лице, но сякаш им липсва самочувствие и опит, въпреки че в състава личат имената на доста играчи със солиден брой срещи в Първа Лига.

Миналата седмица тимът допусна ново поражение. То дойде с 0:2 от Берое в Стара Загора, въпреки че новаците в елита имаха единадесет удара, от които четири точни.

Европейското участие на ЦСКА 1948 приключи бързо. Сега тимът е изцяло съсредоточен върху изявите на местно ниво.

В предишния кръг обаче бе инкасирано неочаквано до някаква степен равенство. С човек повече на терена "червените" пропиляха крехък гол аванс срещу Хебър и допуснаха изравняване в 81 минута за крайното 1:1. През първата част Педриньо изтърва и от бялата точка.