Треньорът на Арда - Александър Тунчев заяви след победата над Локомотив (София) с 1:0, че иска футболистите му да надградят това, което показаха през второто полувреме на срещата от петия кръг от efbet Лига.

"Вместо през първото полувреме да си оползотворим ситуациите, през второто бранихме резултата. Трябваше да имаме по-голямо спокойствие да решим мача. И през второто полувреме имахме ситуации да отбележим, действахме по-припряно. Не трябва да пазим резултат, а по-рано да си решаваме мачовете.

Донякъде напипваме правилния ритъм. През второто полувреме не бяхме убедителни. Хубаво е, че втори пореден мач не допускаме гол. Искам да наградим показаното от първото полувреме и от пет ситуации да вкараме две“, каза Тунчев.