Треньорът на Ботев (Враца) Даниел Моралес говори след победата на тима му над Пирин (Благоевград) с 1:0 в мач от седмия кръг на efbet Лига. Ето какво каза той:

"След последните мачове, в които бяхме близо до точките, днес дойдохме с нагласата да вземем това, което сме изпуснали. Тези мачове са много по-трудни от срещите с Левски и ЦСКА, защото там играеш освободено. Пирин имаше по-чисти положения от нас. Не подсигурявахме така, както трябва.

Не беше добро първото полувреме за нас. В края на второто полувреме играхме с повече хора в атака и повече самочувствие. Създадохме повече положения в края, защото те се измориха. Нашият отбор има опитни футболисти и може да играе добър футбол. Пак имаме проблем във фаза атака, където трябва да се подобрим“, каза Моралес.