Халфът на ЦСКА - Джонатан Линдсет заяви след победата на тима над Ботев (Пловидв) с 2:1, че е доволен от успеха, като поздрави своите съотборници.

“През първото полувреме играта беше равностойна. Може би трябваше да получим дузпа за Тобиас Хайнц. Вкарахме и това беше достатъчно. През второто полувреме те бяха по-добри, но ние вкарахме втори гол. Тази победа е фантастична и ни дава енергия. С новия треньор системата ни пасва, а и той пасва на отбора.

Винаги е хубаво, когато атакуващите футболисти са замесени в попадения. Фаетон ми даде добра асистенция. Когато Нестор дойде, каза, че ще бъде трудно за нас в следващите три седмици и ще бъде много, много тежко. Сега виждаме как цветята порастват. Трябва да починем, но и да тренираме, трябва да продължим да го правим", каза Линдсет.