Треньорът на Етър - Светослав Петров остана много разочарован след загубата на тима му у дома от Хебър. Срещата на стадион "Ивайло" във Велико Търново завърши 2:5 в полза на пазарджиклии.

"Липсваха ни много неща. Най-жалкото е крайният резултат. Получихме прекалено много голове. Не ми харесва отношението. Постоянно говорим, но получаваме голове. Второто полувреме имаше индивидуална грешка. Стояхме равностойно до 30-ата минута, но след това допуснахме грешка.

Не искам да коментирам какво е било досега. Мен лично ме е срам. Няма да допусна отново да се случи това нещо. Фитболистите не успяха да си направят бягането по време на мача, затова ще бягат сега. Трябва да променим мисленето си. Оптимист съм. С една добра работа можем да излезем от тази ситуация. Играчите трябва да се разберат с феновете и да отидат про тях", каза Петров.