Представителният тим на ЦСКА 1948 разби дублиращия тим на "червените" с 6:1 в двустранна игра. През първото полувреме двубоят беше доста равностоен. Мариян Тонев изведе футболистите, водени от Борислав Кьосев, напред в резултата. До края на частта Педриньо възстанови равенството.

През второто полувреме представителния тим на ЦСКА 1948 взе инициативата и наложи много сериозна доминация. Валентин Йосков направи обрата факт. Последва автогол на Стелиян Добрев и 3:1 за първия отбор.

Завърналият се от наем в Септември Валентин Йосков реализира нови два гола и записа хеттрик. Крайният резултат в срещата беше оформен от Стефан Цонков, който също се завърна от периода си под наем в Хебър.

Утре футболистите на ЦСКА 1948 заминават за летен подготвителен лагер в Словения, където ще премерят сили с Марибор, Сепси, Динамо Загреб и Панатинайкос. А като за финал "червените" ще гостуват на Арис в Солун.