Отборите на Спартак (Варна) и ЦСКА 1948 завършиха наравно 3:3 на стадион "Спартак“ във Варна, в мач от междинния 29-и кръг в efbet Лига.

След нулево равенство през първата част, двата тима се развихриха след почивката.

Начало на головото шоу постави Луан, давайки аванс в резултата за Спартак в 58-ата минута, възползвайки се от подаване на Румен Руменов.

В 70-ата минута Евандро удвои аванса на домакините.

Гостите се върнаха в мача в рамките на пет минути, след като най-напред Елитон намали на 1:2 в 76-ата минута, а в 81-ата Роберто Сиера от Спартак си вкара автогол за 2:2.

Във втората минута на добавеното време на мача Евандро, с втория си гол в мача,  отново даде преднина на Спартак, но в петата минута на продължението Георги Русев се измъкна от отбраната на Спартак и оформи крайното 3:3.

С осмото си равенство за сезона Спартак остава на последното място в класирането, като изостава с три точки от предпоследния Хебър, но тимът от Пазарджик е с мач по-малко.

ЦСКА 1948 също регистрира осмо равенство за сезона, като е на трето място с аванс от 8 точки пред четвъртия Левски, но и с мач повече.