Отборът на ЦСКА-София се разправи с предпоследния в класирането Хебър, побеждавайки с 4:0 в Пазарджик. Двата тима се срещнаха в двубой от междинния, 29-и кръг в efbet Лига.

"Червените“ решиха мача в своя полза до 28-ата минута, когато водеха вече с 3:0.

Дюкенс Назон откри резултата в 6-ата минута, а в 13-ата Лазар Тюфегджич удвои аванса на гостите. В 28-ата минута, с втория си гол в мача и 14-и за сезона, Назон доведе резултата до 3:0 за ЦСКА-София.

След почивката столичани добавиха още само едно попадение, като точен от дузпа бе Иван Турицов в 51-ата минута.

За ЦСКА-София това бе 22-ра за сезона и 11-а поредна победа като гост за отбора.  В класирането тимът е втори, на точка зад Лудогорец.

Хебър регистрира 19-а загуба, като остава на предпоследното място, на точка зад 14-ия Пирин (Благоевград).