Отборите на Септември и Спартак (Варна) завършиха наравно 1:1 в мач от 12-ия кръг на Първа лига. Двубоят се изигра на стадион "Васил Левски“.

Тимът от столицата бе близо до успеха, след като в добавеното време на двубоя получи дузпа. Димитър Костадинов обаче не уцели вратата.

Двата тима си размениха по един гол в края на първата част. Асен Георгиев в 40-ата минута даде преднина в резултата за Септември. В добавеното време на първата част Виктор Митев възстанови равенството.

В 63-ата минута гостите бяха близо до втори гол, но удар на Ромей Ивееш се отби в страничната греда.

За Септември това е трето равенство за сезона, като тимът остава във втората половина на класирането.

Спартак регистрира второто си равенство в кампанията, като варненци са последни в подреждането. За отбора това са първи спечелени точки като гост от началото на сезона.