Ако бяхме играли така, както го направихме след почивката, можеше и да измъкнем нещо от този мач. Това заяви след загубата на Локомотив (София) от Левски треньорът на "железничарите“ Станислав Генчев.

Левски победи като домакин Локомотив (София) с 1:0 в мач от 25-ия кръг на efbet Лига.

След двубоя треньорът на Локомотив Станислав Генчев не скри разочарованието си от резултата.

Той отчете, че през първата част нищо в играта на Локомотив не се е получавало, заради което на почивката са били направени сериозни корекции и през втората част играчите му са показали друго лице.

Генчев бе категоричен, че няма да бъде давано предимство на участието на отбора в турнира за Купата за сметка на шампионата.

Треньорът на Локомотив коментира и темата с евентуалното си преминаване на работа на "Герена“, тъй като е спряган за вариант за заместник на напускащиея Станимир Стоилов.

Генчев заяви, че никой от Левски не го е търсил и не е водил разговори за треньорския постк при "сините“.