Треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев не скри разочарованието си след загубата на отбора си от Ботев (Враца).

В мач от 29-ия кръг в efbet Лига на стадион "Христо Ботев“ във Враца Ботев победи Локомотив (София) с 2:1.

След двубоя наставникът на столичните "железничари“ Станислав Генчев каза, че отборът му записва трета поредна загуба в първенството заради много слаба игра през първото полувреме.

Специалистът коментира, че е останал разочарован от мудното и страхливо начало на играчите му. Генчев допълни, че след почивката Локомотив са вдигнали сериозно оборотите, като между 45-ата и 65-ата минута са надиграли домакините тотално, но това не е стигнало за пълен обрат в резултата.

Треньорът на Локомотив не скри и недоволството си от програмата на отбора, който в рамките на шест дни е трябвало да изиграе три мача.

Станислав Генчев бе категоричен, че няма как това да не се е отразило на представянето на футболистите му, въпреки че е забранил на играчите си да говорят за умора.