Любослав Пенев, треньор на Хебър, коментира поражението с 1:2 от Пирин в Благоевград в мач от първия плейофен кръг в третата шестица.

"Като е загуба, не е приятен моментът. Гледах мача доста отблизо и внимателно, както винаги. Първото полувреме трябваше да се оттеглим поне с гол аванс. Това надмощие трябва да се изрази с голове.

Следващият момент, който е в основата на загубата, е това отпускане в началото на второто полувреме. Върнахме един, но не можахме да върнем още един. Гардът не е свален, малко недостатъчно концентрация пред нашата врата, за да спасим ситуацията“, продължи Ел Голеадор.

Пенев коментира и битките с останалите класни треньори в групата на изпадащите: "Това са добри моменти и ще бъдат добри моменти. Радвам се , че на другите отбори има добри колеги начело. Пожелавам успех, но си преследваме целта. Мисля, че хората ще го харесат", заяви треньорът на Хебър (Пазарджик).