Хебър и Берое разделиха по точка
22:21 / 24.10.2022
2380
©
Отборите на Хебър (Пазарджик) и Берое (Стара Загора) завършиха наравно 1:1 в мач от 15-ия кръг на елитната ни футболна дивизия.

Двубоят се изигра на Националния стадион "Васил Левски“, където тимът от Пазарджик играе домакинските си мачове.

Футболистите на Берое започнаха отлично мача, като в 7-ата минута Стив Траоре откри резултата.

Постепенно домакините изравниха играта, като на няколко пъти с отлични намеси на вратата на Берое Иван Караджов запади преднината на тима си.

В 41-ата минута Хебър изравни, като Георги Търтов се възползва от поредна грешка в отбраната на Берое.

След четвъртото си равенство за сезона Берое е на 12-ото място в класирането. Хебър регистрира второто си равенство от началото на шампионата, като е на 14-о място. Пазарджиклии изостават с две точки от Берое.