С гол на национала Кирил Десподов в първата минута на добавеното време на мача шампионът Лудогорец победи като домакин с 3:2 Черно море в мач от 23-ия кръг на efbet Лига.

Срещата бе дебют начело на отбора от Разград на завърналия се на треньорския пост на тима Ивайло Петев.

Черно море на два пъти повеждаше в резултата чрез Исмаил Иса, като Лудогорец изравняваше с голове на Десподов.

От 73-ата минута гостите от Варна играха с десет души, след като Васил Панайотов получи втори жъл и червен картон.

Гостите от Варна стартираха по най-добрия начин мача, като Иса откри резултата още в 8-ата минута след асистенция на Алекс Фернандес.

В 20-ата минута Десподов възстанови равенството.

В 34-ата минута Фернандес и Иса повториха упражнение от гола на Черно море и гостите поведоха с 2:1.

В 75-ата минута Лудогорец получи дузпа, която Десподов вкара за 2:2.

В добавеното време на мача Десподов стигна до хеттрика си, с който донесе успеха на Лудогорец.

След 16-ата си победа за сезона Лудогорец се приближи на точка зад лидера ЦСКА-София, но "червените“ са с мач по-малко.

Черно море регистрира седмата си загуба в кампанията, като е на седмото място в подреждането.