Черно море и Левски завършиха наравно 0:0 в отложен мач от 4-ия кръг мач на Първа лига. Домакините и гостите не отправиха точен удар за 90 минути игра. Черно море е без загуба в 6 мача, докато "сините" нямат победа в пет поредни срещи. Черно море е с 29 точки в актива си, а Левски е с 28, но и с мач по-малко.

Двата отбора изиграха слабо първо полувреме, като нито домакините, нито гостите успяха да създадат голово положение и да отправят удар към двете врати.

В 46-та минута Левски можеше да открие резултата. Уелтън напредна и стреля, но  топката не попадна в очертанията на вратата. В 80-та минута Николай Златев опита далечен удар, но топката премина встрани от вратата на Левски. В 87-та минута Георги Миланов стреля от дистанция, но неточно. В 90+4 минути Цунами засече топката с глава след центриране, но Георги Георгиев улови топката. Това бе и единственият точен удар в срещата.