Треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш бе разочарован след равенството на отбора му срещу Славия.

Славия и Локомотив (Пловдив) завършиха наравно 1:1 на стадион "Александър Шаламанов“ в столицата, в мач от междинния 29-и кръг в  efbet Лига.

След двубоя наставникът на гостите Александър Томаш каза, че не е доволен от резултата и най-вече от играта на тима си през втората част.

Специалистът анализира, че футболистите му са влезли добре в мача, като до почивката са стигнали до 3-4 добри ситуации пред вратата на Славия. На почивката са били направени нужните корекции, но второто полувреме е започнало с гол от тъч за Славия.

Александър Томаш заяви, че отборът му е опитал да се надиграва и да спечели мача, но не се е получило.

Треньорът на Локомотив добави, че кадровите проблеми в тима са се отразили също, но най-важното е, че отборът държи съдбата в ръцете си.