Треньорът на Берое Николай Киров не скри разочарованието си след загубата от Септември (София).

Берое загуби в Стара Загора от Септември с 1:2 в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Гостите направиха обрат в мача, след като на почивката изоставаха с 0:1.

След мача треньорът на Берое Николай Киров заяви, че футболистите на Септември са се представили по-добре и са измъкнали мача, успявайки да си вкарат положенията.

Специалистът отчете, че футболистите му са влезли във второто полувреме на мача разконцентрирани и лековато са допуснали изравняване на резултати. Киров коментира, че досега играчите на Берое са се представяли този сезон по-силно през вторите полувремена на мачовете, но този път се е случило обратното.

Треньорът на Берое посочи, че може би смяната на схемата на игра на Септември в наалото на втората част допълнително е объркала играчите му.