Отборите на Берое Стара Загора и Спартак Варна завършиха 1:1 в мач от 33-ти кръг на родната Първа лига. Футболистите на Димитър Димитров - Херо продължават да нямат победа като гости през този сезон.

Евандро откри резултата в полза на Спартак Варна в 20-та минута, но Серкан Юсеин откри в края на първото полувреме. През втората част не паднаха нови попадения.

Двата отбора си размениха и по една греда, а Берое запази положителния си баланс срещу този съперник, след като не загуби нито една от трите срещи между двата състава през сезона.

Берое остава в комфортна позиция в борбата за оцеляване, докато Спартак Варна може да не са допускали загуба в последните си 3 мача, но продължава да е на последното място при два оставащи кръга до края на шампионата.