Френският шампион Пари Сен Жермен победи с 2:1 испанския Реал Сосиедад в среща-реванш от осминафиналите на Шампионска лига.

Мачът се игра на стадион "Реале Арена" в Сан Себастиан, "Страната на баските", Испания.

Единственото попадение през първата част отбеляза мегазвездата на ПСЖ Килиан Мбапе в 15-ата минута след асистенция на Осман Дембеле.

Отново той беше точен за 2:0. Това се случи в 56-ата, а пасът бе на кореецът Кангин Лий.

Андер Баренечеа от Реал Сосиедад отбеляза в 63-ата, но попадението беше отменено от ВАР поради засада.

Все пак домакините стигнаха до почетен гол. Той беше на Микел Мерино в 89-ата минута.

Така след общ резултат 4:1 (успех с 2:0 като домакин преди седмица), напред продължава тимът, воден от Луис Енрике.