Манчестър Сити победи Цървена звезда с 3:2 в последна среща от Група "G", играна на митичния стадион "Райоко Митич".

20-годишният дебютант Мика Хамилтън (19') началото на мача, а връстникът му Оскар Боб (62') удвои в началото на втората част. Хванг (76') намали пасива на Звезда средата на полувремето, Калвин Филипс (85') от дузпа направи 3:1. В добавеното време Александър Катай оформи крайния резултат.

Така Манчестър Сити завършва груповата фаза на турнира на богатите с 6 победи от 6 мача и 18 точки в актива си. Цървена звезда остава на последното място с 1 точка. В другия мач от групата РБ Лайпциг победи като домакин Йънг Бойс с 2:1. Турците завършват на второто място в групата и продължават в плейофите на турнира. Йънг Бойс са на трета позиция, като ще играят на пролет в елиминационната фаза на Лига Европа.