С гол на Килиан Мбапе от дузпа в осмата минута на добавеното време на мача Пари Сен Жермен се докопа до домакинско 1:1 срещу Нюкасъл в мач от от петия кръг в група "F“ на Шампионска лига.

Английският тим бе на крачка от това, да постигне втори успех в групата срещу големия фаворит, след като спечели първият мач (4:1).

Шведският нападател Александър Исак след асистенция на Мигел Анхел Алмирон в 24-ата минута вкара гола за Нюкасъл.

За Нюкасъл това е второ равенство в групата, като тимът е на третото място в класирането, на 5 точки зад лидера Борусия Дортмунд и на две зад втория Пари Сен Жермен.

Парижани регистрираха първото си равенство в групата.

В следващия си мач, на 13 декември, Пари Сен Жермен гостува на лидера Борусия Дортмунд. Нюкасъл приема последния в групата Милан.