Отборът на Спортинг Брага се класира за плейофите за влзиане в групите на Шампионска лига. Португалският тим записа втора убедителна победа над сръбския Бачка Топола, печелейки реванша в западната ни съседка с 1:4. Така бронзовите медалисти от Португалия за миналия сезон продължават напред с общ резултат 7:1.

Гостите прекъриша всякаква интрига в мача още преди средата на първото полувреме. Спортинг вкара всичките си 4 попадения до 20-ата минута - Пици в 9', Брума в 13', Алваро Джало в 16' и Ал Мусрати в 20'.

Почетното попадение за сърбите отбеляза Марко Раконяц в края на първата част.

Съперник на Брага в плейофния кръг ще бъде победителят от двойката Панатинайкос - Олимпик Марсилия.

Бачка Топола ще играе в плейофите за влизане в групите на Лига Европа, като сръбският тим вече си осигури минимум участие в групите на Лига на конференциите.