Ланс победи Севиля с 2:1 в в двубой от Група "В" на Шампионска лига, игран на стадион "Боларт-Делелиз" в едноиммения френски град.

Всички голове паднаха през второто полувреме, а два от тях бяха след изпълнение на дузпи. Първо Пшемислав Франковски (63') даде аванс за французите, а малко след това Серхио Рамос (79') възстанови равенството. В края на мача играчите на Севиля се хвърлиха с всички сили, от което се възползваха домакините и Анжело Фюлжини (90+6') оформи крайния резултат.

Така Ланс остана на третото място с актив от осем точки и през пролетта ще участва в елиминационната фаза на Лига Европа. Севиля този път не успя да се пребори за втория по сила клубен турнир, в който по традиция се представя много силно. Андалусийци завършват участието си в Европа на четвъртото място в групата с 2 точки. Първи и втори са Арсенал и ПСВ. Двубоят между двата отбора завърши наравно 1:1.